Blej tani

status:

Laptop Microsoft Surface Pro 7 Plus, 12.3", Intel Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Xe Graphics, argjend

Numri i produktit: RMU-200001017
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft Surface

976 00

Përfshinë TVSH 8%

1 146,00 €
Ju kurseni: 170,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Surface Pro 7+ për Biznes

Klasik, ultra i lehtë 2-në-1 për biznes është më i shpejtë se kurrë dhe ju mban produktiv me jetëgjatësi të përmirësuar të baterisë gjatë gjithë ditës. Tani, me opsionin LTE Advanced.


Bëni gjithçka në mënyrën tuaj

Me performancë që asgjë nuk ju ndalon të kryeni gjithçka kudo që punoni. Bëje në mënyrën tënde me softuer të nivelit profesional dhe aplikacionet thelbësore.


Më shumë mënyra për të ndarë, lidhur dhe bashkëpunuar

Krijoni lidhje të qëndrueshme me kolegët dhe klientët, duke zgjedhur se ku do të lidheni me LTE të integruar opsional të avancuar. Nga laptopi në tablet në studio, punoni në telefonatat me video, takime ballë për ballë dhe ngjyrë për të skicuar ose për të dhënë shënime.


Gati për të shkuar në punë

Telefonata video të pastra në takime të sigurta me Microsoft Teams. Një ekran me prekje që ju lejon të lundroni natyrshëm. Portat e gjeneratës tjetër që ju nevojiten. Laptopi ynë i biznesit jashtëzakonisht i lehtë dhe i gjithanshëm 2-në-1 përshtatet me mënyrën se si punoni.

Detajet
Ekran me prekje: Kapacitiv
Gjenerata e procesorit: 1165G7
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i diskut: 16 GB
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics
Lloji i procesorit: Intel Core i7
Madhësia e ekranit: 12.3"
Numri i mikrofonave: 2
Pesha: 784 g
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080,2736 x 1824
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Windows 10 Pro
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax


Produkte të ngjashme