Blej tani

status:

Dëgjuese Bang&Olufsen, Beoplay EQ, të zeza

Numri i produktit: RMU-200001014
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

330 00

Përfshinë TVSH 18%

379,00 €
Ju kurseni: 49,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dëgjuese me valë për anulimin e zhurmës

Zhyt veten në tingull të pastër. Dëgjuese për anulimin e zhurmës me 6 mikrofona të integruar, për thirrje të qarta dhe audio autentike.


Krijoni momentin tuaj të qetësisë

Merrni një moment për t'u përqendruar kur gjërat në shtëpi bëhen të tensonuara. Zhdukja aktive përshtatëse e zhurmës kompenson zhurmën e sfondit ndërsa përshtatja e rehatshme brenda veshit redukton gjithashtu në mënyrë pasive shqetësimet. Kufjet në vesh Beoplay EQ të vogla dhe të lehta janë mjaft të rehatshme për t'u veshur edhe kur jeni të shtrirë me kokën në jastëk. Shijoni paqen sa herë që ju nevojitet më shumë ose përjetoni cilësinë e vërtetë të albumeve tuaja të preferuara pa ndërprerje.


Tingull

Audio autentike

Sintonizuar nga inxhinierë të mirënjohur të zërit, kufje të vërteta për anulimin e zhurmës që ofrojnë Bang & Tingulli i nënshkrimit Olufsen. Shijoni audio të fuqishme, autentike të ofruar nga një drejtues i ri elektrodinamik 6,88 mm. Performanca e fuqishme audio përmirësohet nga një përshtatje e personalizueshme për reduktimin pasiv të zhurmës.


ANC

Dëgjuese adaptive për anulimin e zhurmës

Teknologjia adaptive ANC dhe Acoustic krijon një performancë të qëndrueshme për heshtje totale, audio autentike dhe telefonata të qarta kristal pa shpërqendrim. Duke kompensuar një shumëllojshmëri të gjerë zhurmash në sfond, Beoplay EQ ofron zhytje të vërtetë me valë kudo që të jeni.


LIDHSHMËRIA

Lidhje pa probleme

Për një përvojë të vërtetë dëgjimi me valë, Beoplay EQ mbështet një sërë opsionesh transmetimi, duke përfshirë Bluetooth 5.2. Performanca me fuqi jashtëzakonisht të ulët dhe teknologjia e përparuar sigurojnë lidhje më të qëndrueshme për konsum më të ulët të baterisë, kështu që mund të qëndroni në sinkron për më gjatë.


BATERIA

Karikimi me Wi-Fi

Një bateri e avancuar ofron deri në 20 orë kohë funksionalitet ose 6,5 orë me ANC, me një funksion të ngarkimit të shpejtë për dy orë të tjera funksionalitet me vetëm një karikim prej 20 minutash.


MATERIALE

Materiale me cilësi të lartë

Bërë nga materiale premium të qëndrueshme, duke përfshirë aluminin e anodizuar dhe strehimin me teksturë rezistente ndaj djersës. Kutia kompakte e karikimit prej alumini përmbanë një bazë të veshur me gome të optimizuar për karikimin Qi.


DIZAJNIM

Në mënyrë elegante ergonomike

Beoplay EQ kanë formë ergonomike për t'u përshtatur rehat. Majat e veshëve të këmbyeshme në madhësi të ndryshme lejojnë rregullimin për një përshtatje të rehatshme. Ndërfaqja me prekje prej alumini ofron qasje të lehtë te veçoritë.


Punë nga shtëpia

Liria për të punuar kudo

Qëndroni në kontakt me mikrofonat 6 dhe tregtoni teknologjinë kryesore të formës së rrezeve të drejtimit për telefonata të qarta kristal. Shijoni lëvizjen e lirë në të gjithë shtëpinë tuaj ndërsa jeni të lidhur me telefonata të rëndësishme me duart pa duar ose merrni pjesë në një videokonferencë duke qëndruar të vetëdijshëm për rrethinën tuaj me "Modalitetin e Transparencës". Bateria me jetëgjatësi ju përshtatet hap pas hapi dhe kur keni nevojë për kohë shtesë, një karikim i shkurtër njëzet minutash ju jep dy orë të tjera lojë.

Detajet
Bluetooth: Po
Frekuenca e kufjeve: 20 - 20000 Hz
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i kufjeve: TWS
Lloji i lidhjes: USB
Ngjyra: E zezë
Stili i veshjes: Në pjesën e veshëve
Versioni i Bluetooth-it: 5.2


Produkte të ngjashme