Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001006
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

34 00

Përfshinë TVSH 18%

39,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gjithçka që ju duhet për të parë1.47'' AMOLED e plotë

Ekrani i plotë AMOLED 1,47'' sjell një raport super të lartë ekran ndaj trupit* 66,7%, duke ju dhënë një përvojë të mrekullueshme vizuale që rrallë e keni pasur më parë. Tani mund të shfaqë më shumë artikuj në ekran dhe është më e lehtë për t'u naviguar dhe kontrolluar.


E gjallë dhe e ndritshme

Duke shfaqur një ekran 100% NTSC, brezi ofron një gamë të plotë ngjyrash për t'u shijuar. Shkëlqimi maksimal prej 450 nit do t'ju sigurojë të shihni qartë ekranin edhe nën rrezet e diellit.


E qetë e rehatshme

E diizajnuar për të qenë e lëmuar dhe me peshë të lehtë, brezi është i rehatshëm për t'u mbajtur gjatë gjithë ditës.


110+ mënyra fitnesi

Mbi 110 mënyra fitnesi ju ndihmojnë të mbani një gjurmë të kalorive të djegura, ndryshimeve të rrahjeve të zemrës dhe kohëzgjatjes së stërvitjes. Gjeni më shumë gjurmim gjithëpërfshirës të matjeve me 15 mënyra profesionale.

Shijoni të qenit në formë, të sigurt dhe energjik me Redmi Smart Band Pro.

- Vrapim në natyrë

- Treadmill

- Ecje në natyrë

- Çiklizëm në natyrë

- Hiking

- Trail Run

- Trekking

- Çiklizëm i brendshëm

- Makinë eliptike

- Makina e vozitjes

- Kërcimi me litar

- HIIT

- Joga

- Stil i lirë

- Not në pishinë


Modaliteti yoga

Balancë, forcë dhe vetëdije. Ora ndjek çdo kthesë dhe shtrirje tuajën.


Modaliteti i vrapimit

Gati për të drejtuar disa shtigje të reja? Ora mban gjurmët e ritmit tuaj të përgjithshëm në terrene të thyer. Tani mund të përqendroheni në vrapimin tuaj.


Filloni stërvitjen tuaj kurdo që dëshironi

Redmi Smart Band Pro mund të zbulojë automatikisht 3 mënyra fitnesi: rutine, vrapim në natyrë dhe ecje në natyrë. Thjesht filloni stërvitjen tuaj dhe Ora Xiaomi Pro ju ka mbuluar.


50M Rezistent ndaj ujit

Duke u vlerësuar me 5 ATM, Redmi Smart Band Pro mund të shkojë me ju kudo, nga një dush i ftohtë në shtëpi deri tek uji i cekët i plazhit.


Njih rrahjet e tua të brendshme

Monitorimi 24-orësh i rrahjeve të zemrës

Redmi Smart Band Pro gjurmon rrahjet tuaja të zemrës në kohë reale 24 orë në ditë dhe jep komente të sakta në grafikë të lehtë për t'u lexuar. Shiriti do të dridhet për të sinjalizuar kur rrahjet e zemrës suaj bien jashtë zonës së sigurt.


Matni nivelet tuaja të oksigjenit në gjak

Ndjekja e SpO₂

Ngopja e gjakut me oksigjen (SpO2) është një tregues kyç i shëndetit të përgjithshëm të një personi, duke reflektuar nivelet e oksigjenit në gjak. Ora ju jep paqe mendore duke testuar nivelin e oksigjenit në gjak automatikisht gjatë gjumit dhe manualisht sa herë që keni nevojë.


Gjurmimi i cilësisë së gjumit

Pyesni veten se çfarë ndodh me trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur? Redmi Smart Band Pro monitoron cilësinë dhe modelet e gjumit me kujdes dhe saktësi.


Gjum i ëmbël dhe i sigurt

Mund të kontrolloni statistikat e hollësishme në lidhje me gjumin e thellë, gjumin e lehtë dhe fazën REM në smartphone tuaj për t'ju ndihmuar të përmirësoni cilësinë e gjumit.


Më shumë për shëndetin

Monitorimi i nivelit të stresit

Njihni nivelet tuaja të stresit në mënyrë që t'i trajtoni ato mirë. Banda ju ndihmon të kuptoni se kur duhet ta shtyni veten pak më tej dhe kur të bëni një ushtrim me frymëmarrje të thellë.


Ushtrime me frymëmarrje të thellë

Mënyra se si merrni frymë thellë mund t'jua bëjë ditën. Merrni një ushtrim të udhëhequr shkencore me frymë thellë me grupin.


Shëndeti i femrës

Banda predikon kalimet e fazave të ciklit tuaj femëror edhe përpara se trupi juaj të bëjë. Jini të përgatitur, jini krenarë.


Karikimi magnetik

Karikim i lehtë dhe i qëndrueshëm me një prekje magnetike


Jetëgjatësi e zgjatur e baterisë

Modaliteti i përdorimit tipik 14 ditësh

Modaliteti i kursimit të energjisë 20 ditësh


Aplikacioni Xiaomi Wear

Lidhni Redmi Smart Band Pro me Xiaomi Wear/Xiaomi Wear Lite për të nisur udhëtimin tuaj të zgjuar të fitnesit. Do të merrni raporte më gjithëpërfshirëse të të dhënave tuaja të përditshme të aktivitetit dhe matjeve shëndetësore. Gjithashtu qëndroni të sintonizuar për të zbuluar më shumë argëtim!


Karakteristika më të dobishme

Ne kemi shumë më tepër veçori që mund t'ju pëlqejnë. Eksploroni ato tani!

- Riprodhimi i muzikës

- Parashikimi i motit

- Njoftimet

- Mos shqetëso

- Sinjalizimet në punë

- Njoftimi për thirrjet hyrëse

- Alarmi

- Kohëmatësi i numërimit mbrapsht

- Gjej telefonin tim

- Stop Watch

Detajet
Funksionet e orës: Matës i hapave,Njoftimet
Gjinia: Unisex
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kontrollit: Me prekje
Madhësia: Standard
Madhësia e ekranit: 1.47"
Materiali: Poliuretan termoplastik (TPU)
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Me vibrim: Po
Ndriçimi i ekranit: 450 cd/m²
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Mbi 50 m,Po
Trashësia: 1.01 cm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme