Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000991
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi ONDA

18 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kthejeni atë

Telefon praktik për t'u shpalosur. Telefonat rrotullues janë kthyer!


Bateria

Jetëgjatësia e baterisë deri në 300 orë. Lino është shoqëruesi juaj ideal.


Bluetooth

Lidhje e pastër. Lidheni ONDA Lino me të gjitha pajisjet e njohura Bluetooth.


Paisjet e instaluara

Flashlight, Calculator, Quick Dial Keys, Radio, dhe shumë të tjera.


Lino

Pikërisht ajo që ju nevojitet

ONDA Lino është një telefon rrotullues i dobishëm i cili është shumë i lehtë për t'u përdorur. Telefoni ka butona të mëdhenj, të dukshëm dhe një altoparlant. Telefoni është i thjeshtë por shumë i fuqishëm mandje është edhe më i rehatshëm se sa telefonat e tjerë, veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit e moshuar.

Detajet
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 850 mAh
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim
Madhësia e ekranit: 2.4"
Memoria e brendshme: 32 MB
Me vibrim: Po
Rezolucioni (piksel): 320 x 240
Wi-Fi: Jo
Lartësia: 100.5 mm


Produkte të ngjashme