Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000972
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Craftenwood

302 00

Përfshinë TVSH 18%

347,00 €
Ju kurseni: 45,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nokia X20 8+128GB DS 5G mundësohet nga procesori 2.0 GHz me tetë bërthama dhe vjen me 5 GB RAM. Nokia X20 ka 128 GB memorie të brendshme që mund të zgjerohet përmes microSDXC (përdor slotin e përbashkët të SIM). Nokia X20 përdor Android 11 dhe fuqizohet nga një bateri e pa lëvizshme 4470 mAh.

Detajet
Forma e ekranit: Ekran me skaj të lakuar
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 470 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i procesorit: Qualcomm Snapdragon
Madhësia e ekranit: 6.67"
Memoria e brendshme: 128 GB
Ngjyra: E kaltër
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës së pasme: 64 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme