Blej tani

status:

Karikues për Nintendo Switch

Numri i produktit: RMU-200000962
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Nintendo

29 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

15 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nintendo Switch është një konsolë e re për video lojëra shtëpiake. Kjo jo vetëm që lidhet me një televizor në shtëpi, por gjithashtu shndërrohet menjëherë në një pajisje dore në lëvizje duke përdorur ekranin e tij 6,2"

Për herë të parë, lojtarët mund të shijojnë një përvojë të plotë të konsolës së shtëpisë në çdo kohë.


Ekrani përfshin aftësi kapacitive me shumë prekje për lojëra të pajtueshme. Jetëgjatësia e baterisë mund të zgjasë më shumë se gjashtë orë, por do të ndryshojë në varësi të softuerit dhe kushteve të përdorimit. Për shembull, videoloja The Legend of Zelda: Breath of the Wild mund të luhet për rreth tre orë me një karikim të vetëm.

Detajet
E përshtatshme me: Nintendo Switch
Karikues i përshtatshëm për: Konzolë portative gaming
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme