Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen, Beosound A1, Gjenerata 2, rozë

Numri i produktit: RMU-200000961
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

276 00

Përfshinë TVSH 18%

317,00 €
Ju kurseni: 41,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Beosound A1 Gjenerata e dytë

Altoparlant me Bluetooth i papërshkueshëm nga uji

Funksionalitet më i gjatë, plotësisht i papërshkueshëm nga uji, asistent zanor i integruar dhe altoparlant. Njihuni me zgjedhjen e përmirësuar për zërin e shkëlqyeshëm në lëvizje.


Sillni bukurinë në moment

Pavarësisht se ku shkoni, kë takoni ose çfarë keni vendosur të bëni, sillni bukurinë në moment. Beosound A1 i përmirësuar është një grusht i rafinuar lumturie muzikore. Projektuar për t'u ndarë nga të gjithë përreth – për orë të tëra.


ALTOPARLANT

Jo vetëm për të dëgjuar

Shijoni thirrjet zanore të qarta kristal falë performancës superiore të altoparlantit. Bluetooth 5.1 dhe tre mikrofona të brendshëm ju japin lidhjet më të mira për ato takime në internet dhe telefonata pa duar.


TIPARET SMART

Alexa është këtu për të ndihmuar

Zgjidhni një këngë, kontrolloni lajmet ose organizoni ditën tuaj pa lëvizur asnjë gisht. Beosound A1 tani mbështet plotësisht Alexa Voice Assistant. Me muzikën që luhet me volumin normal të dëgjimit, nuk ka nevojë të ngrini zërin për t'u dëgjuar.


Rezistent ndaj ujit

Më Gati se kurrë

I papërshkueshëm nga uji dhe plotësisht i përgatitur për aventurën tuaj të radhës.


Jetëgjatësia e baterisë

Një pako energjie

Shijojeni çdo moment në maksimum me deri në 18 orë funksionalitet.


Dizajn

Më pak të çon më tej

Më i hollë, më i lehtë dhe më i fortë se kurrë, Beosound A1 do të shkojë kudo që t'ju çojë jeta.

Detajet
Kabllot e përfshira: USB
Kapaciteti i baterisë: 3000 mAh
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i baterisë: Built-in battery
Ngjyra: Rozë
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme