Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000956
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi ONDA

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

CL100 Thjeshtë dhe Elegant

ONDA CL100 bind me thjeshtësinë e tij. Mbulesa e palosshme me cilësi të lartë mbron ekranin e lexueshëm mirë dhe një tastierë të rregulluar qartë. Ajo mbetet gjithmonë e vogël dhe kompakte. Telefoni është në dispozicion në katër ngjyra. Në të kuqe, kaltër, hiri dhe në të zezë.


CL100

Elegancë e pastër për çdo situatë !


Kamera

Lidhje e pastër. Lidheni CL100 me të gjitha pajisjet e njohura Bluetooth.


Bluetooth

Lidhje e pastër. Lidheni Felice+ me të gjitha pajisjet e njohura Bluetooth.


Produkte të ngjashme