Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen, Beosound Explore, hiri

Numri i produktit: RMU-200000944
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

198 00

Përfshinë TVSH 18%

227,00 €
Ju kurseni: 29,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Portativ. I fortë. Beosound Explore është një altoparlant me valë i papërshkueshëm nga uji i krijuar për aventura me deri në 27 orë funksionalitet.


Tingull i gjithanshëm për aventurierët

Portativ. I fortë. Gati per te shkuar. Pavarësisht se ku ju çojnë aventurat tuaja, cilësia e zërit të pa kompromistë të Beosound Explore do t'ju çojë atje. Ka një guaskë të ngurtësuar, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe plotësisht të papërshkueshme nga pluhuri dhe uji.


QËNDRUESHMËRIA NË ADN-në e SAJ

Mjaft i ashpër për çdo ekspeditë

I krijuar për të shkuar atje ku shkoni, Beosound Explore është një altoparlant me valë ultra të qëndrueshme. Baza e fortë e gomuar dhe trupi prej alumini nënkuptojnë se mund të vendoset në mënyrë të sigurtë në të gjitha llojet e sipërfaqeve - nga kampingjet me baltë deri te plazhet me rërë - ndërsa një dizajn i brendshëm i ndërtuar me kujdes mbron atë edhe nga rënia. Nga guaska e fortë e aluminit e anodizuar e zhvilluar në Fabrikën 5, Danimarkë, te rripi dhe karabinaja e papërshkueshme nga uji, çdo element i konstruksionit ndërthur performancën e lartë me qëndrueshmërinë.


E dizenjuar për të shkuar me ju

I projektuar me përpikëri që ta merrni me vete, Beosound Explore është një altoparlant i prekshëm që përshtatet në pëllëmbën e dorës. Kapeni në një rrip, lidhni në një çantë shpine ose thjesht kapeni dhe shkoni.


MUZIKË KUDO

Tingull superior, edhe jashtë

Me bas çuditërisht të fortë për një altoparlant të përmasave të tij, Beosound Explore sjell muzikën tuaj në vende përtej parashikimeve. Grila është e prerë me saktësi për të dhënë tingullin True360, e drejtuar nga drejtues të dyfishtë 1.8 të gamës së plotë që japin një goditje të vërtetë. Qoftë i vendosur në mes të një kampingu, i varur nga një tendë ose i vendosur në një shkëmb në gjysmë të rrugës së malit, Beosound Explore ofron tinguj të fuqishëm.

Detajet
Gjerësia: 113 mm
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: Hiri
Tensioni i baterisë: 5 V
Thellësia: 110 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme