Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000943
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

63 00

Përfshinë TVSH 18%

73,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo orë e mençur Amazfit GTS 2E vjen me një dizajn të hollë pa korniza, ekrani i saj 1.65" AMOLED përdor xhamin e lakuar të punuar në mënyrë të shkëlqyer duke ofruar një cenzor HD gjithmonë të ndezur në pamjen e ekranit të orës. Përfshin GPS, po ashtu ora është rezistente ndaj ujit deri në 50 m thellësi dhe vjen me një bateri e cila zgjat 24 dit.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Gjinia: Unisex
Lloji i ekranit: Amoled
Madhësia: 43 mm,43 mm
Madhësia e ekranit: 1.65"
Materiali: Alumin
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Mbi 50 m

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

January 23, 2023 09:21

string

Super ore

Super ore eshte kjo krejt i ka e kam ble para 1 muji

Produkte të ngjashme