Blej tani

status:

Mbrotjëse për SSD Samsung T7, 1TB, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000926
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

84 00

Përfshinë TVSH 8%

99,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Transferoni të dhëna masive në sekonda. USB 3.2 Gen 2 dhe PCIe® NVMe™ arrijnë me shpejtësi leximi/shkrimi të njëpasnjëshëm deri në 1050/1000 MB/s. Duke ju lejuar të redaktoni drejtpërdrejt nga disku. Pjesa e jashtme e gomës së teknologjisë së lartë me Dinamic Thermal Guard kontrollon nxehtësinë për të ruajtur performancën e qëndrueshme edhe për projekte gjigante.

T7 Shield përshtatet me PC, Mac, pajisje Android, konzola lojrash etj. Të përfshira në kuti janë kabllot USB të tipit C-to-C dhe të tipit C-në-A për lehtësi më të madhe.

Detajet
Kapaciteti i SSD: 1 TB
Kapaciteti i diskut: 1 TB
Lidhës USB: USB C
Materiali: Gomë
Ngjyra: E zezë
Shpejtësia e leximit: 1050 MB/s
Versioni USB: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)


Produkte të ngjashme