Blej tani

status:

Makinë paketimi me vakuum LAICA, VT3210, 9 L/MIN E BARDHË 90 W

Numri i produktit: RMU-200000921
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

39 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

19 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makina e paketimit me vakum Laica Vi3210 është një produkt i shkëlqyeshëm që do të lejojë ruajtjen e drurit deri në 4 herë më gjatë. Dizajn kompakt dhe modern.

Funksioni 100% automatik shmang rrezikun e prishjes së ushqimit. Falë teknologjisë së saj të re, makina e paketimit me vakum Laica VT3210 e ruan ushqimin në mënyrë perfekte dhe kryen mbyllje perfekte vetëm në pak sekonda.

Praktike dhe e lehtë për t'u përdorur, lejon:

  • Një proces plotësisht automatik i vakumit
  • Kryen një vakum të pjesshëm në modalitetin manual (rekomandohet për ato ushqime më delikate ose më të shkrifëta
  • Mbyllja e qeseve pa vakum
  • Aktivizon ciklin e vakumit për kontejnerët falë zorrës së veçantë lidhëse
Detajet
Energjia elektrike: 90 W
Lloji i kontrollit: Me prekje
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E bardhë
Vakumi: 0.6 bar
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme