Blej tani

status:

Kamerë sigurie me bateri Imilab EC4, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000916
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi imilab

78 00

Përfshinë TVSH 18%

96,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

19 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

IMILAB EC4 Spotlight në të bardhë është një kamera sigurie IP me cilësi të lartë e krijuar për përdorim në natyrë. Ai përmban një sistem audio me dy drejtime, duke lejuar komunikim të lehtë me këdo pranë kamerës. Kamera është e pajisur me teknologjinë Bluetooth për lidhje pa probleme. Me një rezolucion maksimal prej 2560 x 1440 pikselësh, ai ofron imazhe të qarta dhe të detajuara. Kamera ka gjithashtu aftësi për shikim natën, duke siguruar shikueshmëri në kushte me dritë të ulët.


  • Sistemi audio me dy drejtime
  • Bluetooth i integruar
  • Rezolucioni maksimal prej 2560 x 1440 piksele
  • Aftësitë e shikimit të natës
  • Rezistent ndaj ujit


Detajet
Bluetooth: Po
Lidhja me Wireless: Wireless
Lloji i montimit: Në mur
Mbështetja e vendosjes: Jashtë
Mbështetje për shikim gjatë natës: Po
Rezistente ndaj ujit: Po
Rezolucioni (piksel): 2560 x 1440


Produkte të ngjashme