Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen, Beoplay A9, Gjenerata 4, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000912
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

2,657 00

Përfshinë TVSH 18%

3 051,00 €
Ju kurseni: 394,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një formulë për jetën

Këtu sipas fjalëve të Øivind Alexander Slaatto, stilistit që krijoi Beoplay A9:


"Me A9 doja të bëja një diçka klasike të përjetshme e cila është e bukur nga të gjitha këndvështrimet në të gjitha kohërat. A9 u frymëzua nga zëri dhe muzika. Forma është një rreth dhe arsyeja pse zgjedh një rreth është sepse tingulli udhëton në rrathë. A9 është bërë nga shumë pak elementë të cilët përdoren sa më shumë që të jetë e mundur dhe të punuara në materialet më të mira; dru dhe plastikë me cilësi të lartë dhe një pëlhurë shumë të mirë."


Bëj më shumë vetëm me zërin tënd

Beoplay A9 me Google Assistant. Mund të shijoni lehtësisht muzikë në shtëpi vetëm me zërin tuaj; ju mund të luani muzikën tuaj të preferuar, të kontrolloni volumin dhe të gjeni informacione për këngën që po dëgjoni, pa duar.

Ju gjithashtu mund të planifikoni ditën tuaj, të vendosni alarme dhe të kontrolloni pajisjet inteligjente rreth shtëpisë tuaj - vetëm duke përdorur zërin tuaj.


Shumë mënyra për të vendosur muzikën tuaj

Projektuar për të ndryshuar me stilin tuaj të jetesës. Jeni të lirë ta vendosni Beoplay A9 në një qoshe, jashtë në një dhomë ose ta varni në një mur me kllapa muri opsionale. Natyrisht, çelësi i integruar i përshtatjes së dhomës siguron që altoparlanti juaj të tingëllojë gjithmonë aq mirë sa duket.

Detajet
Bluetooth: Po
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme