Blej tani

status:

Celular OnePlus 9 Pro, 6.7", 8+128GB, 5G, hiri

Numri i produktit: RMU-200000911
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi OnePlus

618 00

Përfshinë TVSH 18%

710,00 €
Ju kurseni: 92,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kamera Hasselblad

E zhvilluar bashkë me Hasselblad, Kamera ekskluzive Hasselblad për celular jep përparime të shumta duke përfshirë Kalibrimin Natyror të Ngjyrave. Kamera ultra flagship ndërthur përsosmërinë teknologjike të OnePlus dhe trashëgiminë e Hasselblad. Me OnePlus 9 Pro, bërja e fotografisë suaj më të mirë tani është e lehtë.


Kalibrimi natyral i ngjyrave me Hasselblad

Zhvilluar me Hasselblad dhe Ambasadorët e tyre vizionarë, OnePlus sjell performancën kryesore të ngjyrave në industri për telefonat e mençur. Krijuar për fotografët më kërkues, përjetoni ngjyra të vërteta dhe tone lëkure tepër natyrale për riprodhim të pashembullt të ngjyrave.


Zgjero çdo horizont

Kamera ultra e gjerë 50 MP ofron qartësi të pashoqe me lentet e saj pioniere Freeform. Shndërroni momentet e pazëvendësueshme në kujtime që zgjasin një jetë. Kjo arritje flamuri fuqizon çdo fotograf celular të ëndërrojë dhe të synojë hënën.


Të gjitha pamjet e pabesueshme

Ekrani Fluid 2.0 i OnePlus 9 Pro 6.7"3 është kulmi i ekraneve celularë. Me teknologjinë e përparuar LTPO, Smart 120 Hz dhe saktësinë e saktë të ngjyrave, ekrani vendos një standard të ri. Shikoni dhe ndjeni ndryshimin me detaje të vërteta dhe reagim jashtëzakonisht të qetë.


Inovacioni në pamje

OnePlus 9 Pro integron risitë kryesore të ekranit për një përvojë vizuale5 lider në industri. Nga ekrani i fundit LTPO deri te saktësia e pashembullt e ngjyrave, rimendoni çfarë është e mundur.


Karikimi me shpejtësi

Warp Charge 65T ofron karikim të gjeneratës së ardhshme, duke sjellë energjinë e një dite në 15 minuta. Warp Charge 50 Wireless, karikimi ynë më i shpejtë me wireless, ofron edhe më shumë komoditet. Dhe me karikimin universal të gjithanshëm të pajisjeve tuaja të preferuara.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv,Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 4500 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Karikim i shpejtë: Po
Karikim wireless: Po
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR5
Lloji i ekranit: Fluid AMOLED
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i procesorit: Qualcomm Snapdragon
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.7"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: Argjend
Rezolucioni (piksel): 3216 x 1440
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 48 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.7 mm
Versioni USB: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Po
Lartësia: 163.2 mm


Produkte të ngjashme