Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Karikues Xiaomi, USB-A, 67W, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000904
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

22 00

Përfshinë TVSH 18%

25,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky karikues nga Xiaomi Mi me fuqi 67W, dhe shpejtësi 3.0 mundëson karikim për çdo gjë, mandje duke filluar edhe nga paisjet e vogla si kufjet, e deri te telefonat e mençur dhe laptopët. Ky karikues Xiaomi ka një dizajn elegant me përmasa të vogla. Posedon një kabllo me një gjatësi 1m super të shpejtë 6 amper dhe mbështetë portin e tipit USB-A.


Produkte të ngjashme