Blej tani

status:

Smartwatch SaveFamily Junior, 2G, e kuqe/zezë

Numri i produktit: RMU-200000887
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SaveFamily

66 00

Përfshinë TVSH 18%

81,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

19 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

SaveFamily Junior 2G, është një opsion i shkëlqyeshëm për prindërit që kërkojnë një mënyrë të besueshme dhe të sigurt për të mbajtur gjurmët e fëmijëve të tyre. 


Karakteristikat kryesore:


  • Kapaciteti i baterisë 450 mAh me teknologjinë e baterisë Litium-Ion
  • Certifikimi IP67 për rezistencë ndaj pluhurit, rezistent ndaj spërkatjes dhe i papërshkueshëm nga uji deri në 1 metër
  • Mikrofon dhe altoparlant i integruar
  • Matës i hapave për të monitoruar nivelin e aktivitetit
  • Lidhës karikues magnetik për karikim të lehtë
Detajet
Funksionet e orës: Matës i hapave
Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
Materiali: Metal
Ngjyra: Argjend
Rezistente ndaj ujit: Po


Produkte të ngjashme