Blej tani

status:

Tablet Apple, iPad Pro (2022), 12.9", Wifi+Celular, 256GB, argjend

Numri i produktit: RMU-200000864
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,563 00

Përfshinë TVSH 8%

1 835,00 €
Ju kurseni: 272,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPad Pro i ri me çipin M2, duke ofruar kombinimin përfundimtar të transportueshmërisë, shkathtësisë dhe performancës së pabesueshme. iPad Pro i ri përmban një përvojë të nivelit tjetër të lëvizjes së Apple Pencil dhe lidhje super të shpejtë me valë, së bashku me ekranin celular më të avancuar në botë, kamerat pro, Face ID, Thunderbolt dhe një sistem audio me katër altoparlantë. Veçoritë e reja në iPadOS 16 – duke përfshirë Stage Manager, mbështetjen e plotë të ekranit të jashtëm, 1 aplikacione të klasës së desktopit dhe Reference Mode – i çojnë edhe më tej flukset e punës profesionale në iPad. I mundësuar nga hardueri i tij i avancuar dhe iPadOS 16, iPad Pro ka një ekosistem të jashtëzakonshëm aplikacionesh pro të fuqishme, ndryshe nga çdo pajisje tjetër e këtij lloji.

Detajet
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 40.88 Wh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: NanoSIM + eSIM
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: Apple M,Apple M2
Madhësia e ekranit: 12.9"
Materiali: Alumin
Rezolucioni (piksel): 2732 x 2048
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 10MP
Sistemi operativ: iPadOS
Teknologjia e ekranit: MiniLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme