Blej tani

status:

Telefon fiks Gigaset-Siemens DA210, i kuq

Numri i produktit: RMU-200000862
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

16 00

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

16 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi Gigaset sjellë një ndër telefonat me kabllo më kompakt në treg. Pajisje shumë e lehtë për tu përdorur që mund të montohet në mur i cili funksionon në rrjetin telefonik publik si dhe me rrjet privat. Mund të ruaj deri në 10 numra në speed-dial ndërsa me prekjen e një butoni thirrni sërish numrin e fundit të kontaktuar. 

Detajet
Lloji i montimit: Në tavolinë/mur
Ngjyra: E kuqe
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme