Blej tani

status:

Celular UleFone Armor X9 Pro, 5.5", 4+64GB, i zi

Numri i produktit: RMU-200000858
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Ulefone

141 00

Përfshinë TVSH 18%

171,00 €
Ju kurseni: 30,00 €

18 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari UleFone Armor X9 PRO e njohur si paisje me kapacitet të madh baterie dhe me performanca të shkëlqyera. Ky celular ka një rezistencë mjaft të madhe ndaj temperaturave më ekstreme, goditjeve të papritura, lagështi etj. Armor X9 Pro ofron cilësi të shkëlqyera fotografie falë kamerës së tij të dyfishtë (13MP+2MP).Vjen me një processor 12 nm me tetë bërthama. Po ashtu celulari vjen me 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme. Po ashtu posedon një ekran 5.5" dhe një kapacitet të baterisë 5000 mAh.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv,Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Gjerësia: 77.5 mm
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i ekranit: IPS
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i procesorit: MediaTek
Madhësia e ekranit: 5.5"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 720 x 1440
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 13.8 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme