Blej tani

status:

Prizë multifunksionale me kabllo Powercube, 1.5m, e kaltër

Numri i produktit: RMU-200000854
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Powercube

12 00

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

8 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shpesh mbërrijmë në zyrën tonë, në shtëpi, në një takim ose diku tjetër dhe e kemi të vështirë të gjejmë një prizë elektrike të disponueshme aty pranë për të karikuar fletoret ose celularët e mençur. Ose sepse duhet të ulemi poshtë tavolinave tona për të arritur një të tillë, ose ato janë të bllokuara nga priza të mëdha dhe nuk mund të përdoren më. Vendosja e kordonëve zgjatues të rregullt në tavolinat tona është thjesht estetikisht e pakëndshme. Përveç kësaj, gjithnjë e më shumë pajisje elektronike ngarkohen me kabllo USB, por ato shpesh janë shumë të shkurtra për të arritur në tavolinat tona, krevatet, etj.

Detajet
Gjatësia e kabllos: 1.5 m
Ngjyra: E bardhë,E kaltër


Produkte të ngjashme