Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000839
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse flokësh Xiaomi Mi Ionic është në dispozicion në madhësi dhe ngjyra të ndryshme. Nëse jeni të interesuar të blini tharëse flokësh Xiaomi Mi Ionic nga foleja online i elektronikës dhe kompjuterëve techinn, mos hezitoni më dhe e merrni në shtëpi brenda pak ditësh. Tek techinn mund të gjeni garancinë më të ulët për produktet e elektronikës dhe pajisjeve kompjuterike të markës Xiaomi.

Detajet
Energjia elektrike: 1800 W
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme