Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000829
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

102 00

Përfshinë TVSH 18%

117,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tashmë shëndeti juaj kontrollohet shumë më lehtë përmes orës së mençur Amazfit GTS 3. Me një mbështetje të fuqishme të navigimit dhe me një jetëgjatësi deri në 12 dit kjo orë është ideale për të ju ofruar komoditet të lartë në kontroll dhe në marrje të informacionit. Materiali i saj është bërë nga alumini i lehtë por i qëndrueshëm. Një aksesor shumë komodë si për punë ashtu edhe për çdo aktivitet sportiv. Ora me ekranin e saj 1.75 " Ultra HD AMOLED duke ofruar një mrekulli piktoreske në qartësisë e pamjes, madje është i dukshëm edhe nën rrezet e diellit të fortë.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
GPS: Po
Lloji i ekranit: Amoled
Madhësia: 42 mm
Madhësia e ekranit: 1.75"
Materiali: Alumin,Silikon
Matja e oksigjenit: Po
Ngjyra: Krem
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Po
Rezolucioni (piksel): 390 x 450
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme