Blej tani

status:

Çajnik Smeg 50' Style KLF03BLEU, 2400W, i zi

Numri i produktit: RMU-200000823
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

165 00

Përfshinë TVSH 18%

176,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

6 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni ikonik retro i Smeg ofron një larmi ngjyrash dhe një përfundim premium të emaluar. Me një kapacitet prej 1,7 litrash, çajniku KLF03 i Smeg prodhon deri në 7 filxhanë çaj ose kafe. Gryka është projektuar posaçërisht me një peshë të ekuilibruar për një derdhje të lehtë. Kapaku elegant me hapje të butë jo vetëm që duket bukur, por lejon mbushjen e lehtë dhe siguron që çdo kondensim të kthehet në çajnik.


Me një fuqi dalëse 3000 W, KLF03 ofron vlim super të shpejtë dhe ka gjithashtu një fikje automatike në 100°C për më shumë mendje. Pastrimi bëhet i lehtë falë një filtri gëlqeror të lëvizshëm në grykën e derdhjes dhe elementit të fshehur në bazë, duke hequr çdo papastërti përpara se të arrini te filxhani juaj


Baza e kthyeshme 360' do të thotë që KLF03 mund të vendoset kudo në kuzhinë dhe ka një kabllo të përshtatshme 1 metër të rregullt për ta mbajtur të pastër tavanin tuaj. Këmbët kundër rrëshqitjes do të sigurojnë që KLF03 të qëndrojë fort në vend pavarësisht nga detyra.

Detajet
Energjia elektrike: 2400 W
Fikja automatike: Po
Gjatësia e kabllos: 1 m
Gjerësia: 171 mm
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E zezë
Pesha: 1.6 kg


Produkte të ngjashme