Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000818
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi OPPO

113 00

Përfshinë TVSH 18%

130,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Oppo A16, është një smartphone me performancë të lartë i krijuar nga OPPO. Me dizajnin e tij elegant dhe elegant, ky telefon është i përsosur për ata që vlerësojnë estetikën dhe funksionalitetin. Ai përmban një procesor të fuqishëm MediaTek Helio G35 dhe 3 GB RAM, duke siguruar performancë të qetë dhe efikase për të gjitha detyrat tuaja. Kapaciteti i ruajtjes së brendshme prej 32 GB ofron hapësirë të mjaftueshme për aplikacionet, fotot dhe skedarët tuaj. Telefoni gjithashtu mbështet hapësirën ruajtëse të zgjerueshme deri në 256 GB me një kartë microSD.


Karakteristikat kryesore:


  • Procesor i fuqishëm MediaTek Helio G35 për performancë të qetë
  • Ekran i madh LCD 6,52 inç me pamje vibruese
  • Sistemi i trefishtë i kamerës së pasme për kapjen e fotove dhe videove mahnitëse
  • Kapaciteti i ruajtjes së brendshme 32 GB, i zgjerueshëm deri në 256 GB
  • Mbështet lidhjen 4G, Wi-Fi dhe Bluetooth 5.0


Detajet
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Funksionet e orës: Matës i hapave
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Karikim wireless: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i procesorit: Helio G35,MediaTek
Lloji i senzorit: CMOS
Madhësia e ekranit: 6.52"
Materiali: Alumin
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 480 cd/m²
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: Po
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme