Blej tani

status:

Prizë multifunksionale Powercube, hiri

Numri i produktit: RMU-200000803
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Powercube

13 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Keni nevojë për më shumë priza elektrike në dhomën ose zyrën tuaj? Futni PowerCube |Origjinal| në një prizë muri dhe fuqizoni të gjitha pajisjet tuaja me 4 ose 5 priza.


Ngarkimi me dy USB

PowerCube | USB origjinale| vjen me porte USB-A me dy fuqi (2.1A) që janë të pajtueshme me telefonat inteligjentë dhe tabletët tuaj. Nuk ka nevojë për përshtatës shtesë.


Dizajn i kursimit të hapësirës

Me madhësi të përsosur për çdo prizë muri në dhomën tuaj të ndenjes, zyrën, klasën dhe dhomën e gjumit. Lidhni deri në pesë pajisje njëherësh në të gjitha drejtimet me këtë kub të vogël të pastër.