Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 13 Mini, 5.4", 128GB, rozë

Numri i produktit: RMU-200000789
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

783 00

Përfshinë TVSH 18%

899,00 €
Ju kurseni: 116,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPhone 13 Mini, gjenerata e ardhshme e telefonave inteligjentë më të mirë në botë, që paraqet një dizajn të bukur me skaje të sheshta të lëmuara në pesë ngjyra të reja të mrekullueshme. Ky model ka risi të mëdha, duke përfshirë sistemin më të avancuar me kamerë të dyfishtë ndonjëherë në iPhone - me një kamerë të re Wide me piksel më të mëdhenj dhe stabilizues imazhi optik me zhvendosje të sensorit (OIS) që ofron përmirësime në fotot dhe videot në dritë të ulët, një mënyrë e re për të personalizoni kamerën me stilet fotografike dhe modalitetin kinematografik, i cili sjell një dimension të ri në tregimin e videove. iPhone 13 Mini gjithashtu mburret me performancë super të shpejtë dhe efikasitet të energjisë me A15 Bionic, jetëgjatësi më e gjatë e baterisë, një ekran më i ndritshëm Super Retina XDR që sjell përmbajtje në jetë, qëndrueshmëri të pabesueshme me kapakun e përparmë Ceramic Shield, dyfishin e hapësirës së ruajtjes së nivelit fillestar në 128 GB, një vlerësim IP68 lider në industri për rezistencën ndaj ujit dhe një përvojë të avancuar 5G.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Gjerësia: 64.2 mm
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i procesorit: A15,Apple
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 5.4"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 800 cd/m²
Rezolucioni (piksel): 2340 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ i celularit: iOS
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.65 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme