Blej tani

status:

Tablet Apple iPad Air 5, 10.9", 64GB, Wi-Fi, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200000788
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi

723 00

Përfshinë TVSH 8%

819,00 €
Ju kurseni: 96,00 €

12 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple iPad Air 5, është një tablet me cilësi të lartë i ofruar nga Apple. Ai përmban një ekran IPS 10,9 inç me një rezolucion prej 2360 x 1640, duke ofruar një përvojë vizuale të qartë dhe të gjallë. Tableti mundësohet nga procesori Apple M1, i cili ofron performancë të shpejtë dhe efikase për të gjitha detyrat tuaja. Me 8 GB RAM dhe një kapacitet disku 64 GB SSD, ju keni hapësirë ruajtëse dhe memorie të mjaftueshme për të gjitha aplikacionet, skedarët dhe mediat tuaja. Me lidhjen Bluetooth 5.0 dhe Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax), mund të lidheni lehtësisht me pajisje të tjera dhe të shijoni shpejtësi të internetit. Tableti funksionon në sistemin operativ iPadOS 15, duke ofruar një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe akses në një gamë të gjerë aplikacionesh dhe veçorish.

 

Karakteristikat kryesore:

 

  • Ekran IPS 10,9 inç me rezolucion 2360 x 1640
  • Procesor Apple M1 për performancë të shpejtë dhe efikase
  • 8 GB RAM dhe 64 GB kapacitet disku SSD për ruajtje të bollshme
  • Kamera me pamje të pasme dhe të përparme për kapjen e fotove dhe videove
  • Lidhje Bluetooth 5.0 dhe Wi-Fi 6 për lidhje të lehtë të pajisjeve dhe shpejtësi interneti.
Detajet
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: Apple M,Apple M1
Madhësia e ekranit: 10.9"
Materiali: Alumin
Memoria e brendshme: 8 GB
Ngjyra: E kaltër
Numri i mikrofonave: 2
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080,2360 x 1640
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: iPadOS
Teknologjia e ekranit: LED
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme