Blej tani

status:

Filtrues i ajrit XIAOMI SMART 4 Lite, i zi

Numri i produktit: RMU-200000786
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

33 00

Përfshinë TVSH 18%

37,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Filtrim me efikasitet të lartë me tre shtresa për të mbrojtur shëndetin tuaj

PM2.5 dhe filtrim i polenit | Filtrimi i flokëve të kafshëve shtëpiake | Eliminimi i aromave.


Elementi i filtrit të gjitha në një

Filtrim shtresë pas shtrese për shëndet të mirë. Një filtër parësor, filtër me efikasitet të lartë i Xiaomi dhe një filtër të lartë filtri të karbonit të aktivizuar cilësor punojnë së bashku për të pastruar ajrin tuaj dhe për t'ju mbajtur të shëndetshëm.


Filtri parësor

bllokimi 360° i grimcave të mëdha

Filtri primar siguron një filtrim fillestar duke filtruar pluhurin, flokët, thërrimet e imta midis grimcave të tjera të mëdha dhe është rezistent ndaj rrudhave, vajit, acideve, alkaleve dhe më shumë për të siguruar një jetë të gjatë shërbimi.


Filtri me efikasitet të lartë i Xiaomi

eleminimi 99,97% i grimcave 0,3μm

Filtri me efikasitet të lartë me një sipërfaqe të madhe heq PM2.5, polen etj. . për dalje të qëndrueshme të ajrit të pastër.


Karbon aktiv i ngopur me cilësi të lartë

Absorbim i fuqishëm i aromës. Karboni aktiv me cilësi të lartë, me strukturë të sofistikuar pore dhe të shpërndarë në mënyrë të barabartë karboni, largon në mënyrë efektive ndotjen e ajrit pantallonat dhe aroma që janë të dëmshme në shtëpinë tuaj.


Dallimi midis filtrit me efikasitet të lartë të Xiaomi dhe filtrit konvencional HEPA

Kombinimi i dy teknologjive të filtrit: filtrimit elektrostatik dhe mekanik . Media filtri me efikasitet të lartë të Xiaomi mund të heqë 99,97% të grimcave në ajër deri në 0,1 mikrometra dhe të bllokojë pluhurin, PM 2,5, polenin, zbokthin e kafshëve shtëpiake, tymin dhe madje edhe mikroplastikën më të vogël. Shkalla e filtrimit të mediave të filtrit me efikasitet të lartë të Xiaomi është 99,97% për grimcat e imëta deri në 0,3 mikron dhe mund të arrijë deri në 99,99% për grimcat e vogla deri në 0,1 mikron.


Vetëm një filtër për përdorim deri në një vit

Freski e përditshme me një filtër afatgjatë

Elementi i filtrit "gjithë-në-një" është i qëndrueshëm, megjithëse performanca do të ulet gradualisht gjatë koha. Rekomandohet të zëvendësoni elementin e filtrit çdo 6–12 muaj.


Lidhja e aplikacionit Mi Home/Xiaomi Home

Njoftimi për zëvendësim të filtrit ju vjen në pajisjet inteligjente. Mund të kontrolloni përdorimin e filtrit në çdo kohë nëpërmjet aplikacionit Mi Home/Xiaomi Home. Aplikacioni madje vlerëson kohën e zëvendësimit të filtrit bazuar në përdorimin tuaj.

Detajet
Ngjyra: E zezë