Blej tani

status:

Mbajtëse muri për altoparlant Bang&Olufsen, Beosound Level, argjend

Numri i produktit: RMU-200000785
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

74 00

Përfshinë TVSH 18%

85,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Rrëshqitni Nivelin tuaj Beosound mbi këtë mbajtëse të hijshme dhe të sigurtë në mur dhe mbushni dhomën tuaj me zë ndërsa karikohet.


Ky mbajtës muri është projektuar duke pasur parasysh bukurinë dhe thjeshtësinë. Ngjiteni në mur dhe rrëshqisni në Beosound Level për karikim të sigurt dhe elegant – pikërisht kur ju nevojitet.


Produkte të ngjashme