Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 14, 6.1", 128GB, i kuq

Numri i produktit: RMU-200000769
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

995 00

Përfshinë TVSH 18%

1 166,00 €
Ju kurseni: 171,00 €

15 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPhone 14 me madhësi 6.1 inç në një dizajn të sofistikuar me përmirësime mbresëlënëse të kamerës dhe aftësi të reja novator sigurie. iPhone 14 nxjerr foto dhe video mahnitëse me një sistem të fuqishëm kamerash që përmban kamerat e reja kryesore dhe të përparme TrueDepth, kamerën Ultra Wide për perspektiva unike dhe Motorin Photonic një tubacion imazhi i përmirësuar. Të dy modelet përfshijnë çipin A15 Bionic me një GPU me 5 bërthama, i cili ofron performancë dhe efikasitet të jashtëzakonshëm për ngarkesa të vështira pune dhe është projektuar me privatësi dhe siguri të integruar.


  • Ekrani: 6.1”  
  • Kapaciteti i baterisë (mAh): 3279
  • Rezolucioni i ekranit (px): 1170 x 2532
  • Rezolucioni i kamerës së prapme (mp): 12+12
  • Rezolucioni i kamerës së përparme (mp): 12
Detajet
Altoparlantët: Stereo
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 6.1"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 800 cd/m²
Ngjyra: E kuqe
Rezolucioni (piksel): 2532 x 1170
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Senzor i lëvizjes: Po
Seria e procesorit: A15,Apple
Sistemi operativ i celularit: iOS
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.8 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: 802.11 ax
Zmadhimi dixhital: 5x
Zmadhimi optik: 2x
Lartësia: 146.7 mm


Produkte të ngjashme