Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000761
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

177 00

Përfshinë TVSH 18%

204,00 €
Ju kurseni: 27,00 €

13 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni ikonik retro i Smeg ofron një larmi ngjyrash dhe një përfundim premium të emaluar. Me një kapacitet prej 1,7 litrash, çajniku KLF03 i Smeg prodhon deri në 7 filxhanë çaj ose kafe. Gryka është projektuar posaçërisht me një peshë të ekuilibruar për një derdhje të lehtë. Kapaku elegant me hapje të butë jo vetëm që duket i bukur, por lejon mbushjen e lehtë dhe siguron që çdo kondensim të kthehet në çajnik.


Me një fuqi dalëse 3000 W, KLF03 ofron vlim të shpejtë dhe ka gjithashtu një fikje automatike në 100°C për më shumë mendje. Pastrimi bëhet i lehtë falë një filtri të heqshëm të gëlqeres në grykën e derdhjes dhe elementit të fshehur në bazë, duke hequr çdo papastërti përpara se të arrini te filxhani juaj


Baza e kthyeshme 360' do të thotë që KLF03 mund të vendoset kudo në kuzhinë, dhe ka një kabllo të dobishme 1 metër të rregullt për ta mbajtur të pastër tavanin tuaj. Këmbët kundër rrëshqitjes do të sigurojnë që KLF03 të qëndrojë fort në vend pavarësisht nga detyra.

Detajet
Energjia elektrike: 2400 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Gjerësia: 171 mm
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: Ari
Pesha: 1.6 kg


Produkte të ngjashme