Blej tani

status:

Pajisje për filtrimin e ujit për kafshët shtëpiake Xiaomi Smart, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000760
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

8 00

Përfshinë TVSH 18%

9,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

11 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me filtrimin e thellë efiçent me katër faza, grimcat e imëta, qimet dhe klori i mbetur, përfshirë jonet Ca dhe Mg, kapen dhe filtrohen në mënyrë efektive, duke përmirësuar shijen e ujit, duke e zbutur dhe pastruar atë për të siguruar shëndetin e sistemit urinar të kafshës shtëpiake.

Detajet
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme