Blej tani

status:

Çajnik mini Smeg 50' Style, 1400W, i gjelbër

Numri i produktit: RMU-200000747
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

111 00

Përfshinë TVSH 18%

120,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

8 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

PARAQITJE TË KËNDSHME DHE ME NGJYRA

Me pamjen e tij të këndshme dhe plot ngjyra, çajniku Smeg KLF05 është ikonë me një dizajn të pagabueshëm nga Raffaella Mangiarotti dhe Matteo Bazzicalupo (Deepdesign). Falë përmasave të tij kompakte, është perfekt për të dekoruar çdo ambient, madje edhe ata me hapësira të kufizuara.


POP SOUL

Reflektohet shpirti pop i çajnikut KLF05 në shumëllojshmërinë e ngjyrave të disponueshme: ngjyrat pastel si krem, gjelbërt, rozë dhe e kaltërt dhe nuanca të theksuara si e kuqja, e zeza dhe e bardha përmirësojnë bazën e kromit dhe detajet prej çeliku inoks të grykës dhe butonat e ndezjes-fikjes.


NJË PUSHIM E PAKËSHTË SHOKËZE

Me fuqi 1400 vat dhe një kapacitet prej 0,8 litrash, mini kazani Smeg minimizon çdo humbje uji. Ai është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme si zyrat e shtëpisë dhe dhomat e ndenjes, dhe mund t'i japë një pamje të lezetshme edhe dhomave të hotelit. Muri i dyfishtë me çelik inox të brendshëm ruan temperaturën e ujit më gjatë, ndërsa muri i jashtëm plastik është më i ftohtë në prekje.


LEHTË DHE E SIGURT

Smeg nuk heq dorë nga rehatia: baza praktike me lidhje 360 gradë e bën më të lehtë përdorimin dhe këmbët që nuk rrëshqasin garantojnë një mbështetje e qëndrueshme. Përveç kësaj, hapja manuale me një kënd prej 80 gradë është projektuar për të mbushur me lehtësi karafën.


I shpejtë dhe i besueshëm, mini-çajnik Smeg KLF05 garanton përdorim të sigurt: fiket automatikisht kur arrin pikën e vlimit , si dhe në rastin e ujit të pamjaftueshëm ose të trupit të shkëputur nga baza.

Detajet
Energjia elektrike: 1400 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i hapjes së kapakut: Manual
Lloji i kontrollit: Me nivele
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E gjelbër
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Lartësia: 152 mm


Produkte të ngjashme