Blej tani

status:

Celular Nokia C21 Plus, 3+32GB, i kaltër e errët

Numri i produktit: RMU-200000741
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Craftenwood

125 00

Përfshinë TVSH 18%

144,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nokia C21 Plus është pajisja Nokia C-Series që vazhdon të japë. Ai siguron qëndrueshmërinë tonë të firmës në një dizajn elegant, me përditësime tremujore të sigurisë 2-vjeçare, si standard. Një ekran 6,5” është i përsosur për të zbuluar një botë të mundësive të teknologjisë – transmetim, rrëshqitje, lëvizje dhe ndarje në divan ose në lëvizje. Dhe jetëgjatësia e madhe e baterisë, që zgjat ditë me vetëm një karikim, ju lejon të bëni më shumë nga ajo që doni për më gjatë


Produkte të ngjashme