Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000740
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

179 00

Përfshinë TVSH 18%

215,00 €
Ju kurseni: 36,00 €

17 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Amazfit GTS4, është një aksesor elegant dhe funksional për jetën tuaj të përditshme. Me një formë drejtkëndëshe dhe një ekran AMOLED me ngjyra 1,75", kjo orë inteligjente ofron një përvojë shikimi të qartë dhe të gjallë. Ajo përmban një përshpejtues të integruar, monitorimin e aktivitetit dhe një gjurmues aktiviteti për t'ju ndihmuar të qëndroni aktiv dhe të arrini qëllimet tuaja të fitnesit. Ora përfshin gjithashtu një monitor të rrahjeve të zemrës, sensorin e oksigjenit në gjak dhe funksionin e monitorimit të stresit për një përvojë gjithëpërfshirëse të gjurmimit të shëndetit.

Detajet
Ekran me prekje: Po
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Matës i hapave,Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji i baterisë: Built-in battery
Madhësia: Standard,43 mm
Madhësia e ekranit: 1.75"
Materiali: Najlon
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: Rozë
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs
Rezolucioni (piksel): 390 x 450
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Teknologjia e ekranit: AMOLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme