Blej tani

status:

Laptop Microsoft Surface Go 2, 12.4", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, argjend

Numri i produktit: RMU-200000726
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft Surface

777 00

Përfshinë TVSH 8%

912,00 €
Ju kurseni: 135,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Microsoft Surface Go 2, është një laptop me performancë të lartë i krijuar nga Microsoft Surface. Ai është i pajisur me një procesor Intel Core i5 të gjeneratës së 11-të, duke ofruar performancë të shpejtë dhe efikase për të gjitha nevojat tuaja kompjuterike. Me një kapacitet total SSD prej 256 GB, ju keni hapësirë të bollshme ruajtjeje për skedarët, dokumentet dhe multimedian tuaj. Ky laptop përmban një ekran 12,4 inç me një rezolucion prej 1536 x 1024 piksele, duke ofruar pamje vizuale të qarta dhe të gjalla. Shkëlqimi i ekranit arrin deri në 330 cd/m², duke siguruar shikueshmëri të qartë edhe në mjedise të ndritshme. Laptopi mundësohet nga një bateri litium-jon 41 Wh, duke siguruar një jetëgjatësi maksimale të baterisë prej 13,5 orë, duke ju lejuar të punoni pa ndërprerje.


Karakteristikat kryesore:


  • Procesori Intel Core i5-1135G7 për performancë të shpejtë dhe efikase
  • Ekran 12,4 inç me një rezolucion prej 1536 x 1024 piksele për pamje vizuale të qarta
  • 256 GB memorie SSD për hapësirë të bollshme ruajtjeje
  • Wi-Fi 6 (802.11ax) dhe Bluetooth 5.1 për lidhje të shpejtë dhe të besueshme wireless
  • Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm, me peshë vetëm 1.13 kg
Detajet
Gjenerata e procesorit: 1135G7
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i SSD: 256 GB
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Kapaciteti i memories: 256 GB
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics
Lloji i procesorit: Intel Core i5
Madhësia e ekranit: 12.4"
Ngjyra: E bardhë
Numri i mikrofonave: 2
Rezolucioni (piksel): 1536 x 1024
Sensorët e orës: Sensori i dritës
Sistemi operativ: Windows 11 Pro


Produkte të ngjashme