Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000720
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SaveFamily

93 00

Përfshinë TVSH 18%

107,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

SaveFamily Senior vjen me një sensor të oksigjenit në gjak dhe monitor të rrahjeve të zemrës, duke e bërë atë ideale për monitorimin e shëndetit. Ai gjithashtu ka një hapamatës dhe kalendar, duke e bërë atë një mjet të dobishëm për gjurmimin e fitnesit dhe takimeve. Ora poashtu ka një lidhje me rrjetin celular dhe mbështet gjenerimin e rrjetit celular 4G. Ai gjithashtu ka njoftime për thirrje dhe mbështetje për Shërbimin e Thjeshtë të Njoftimit (SNS), duke i lejuar përdoruesit të qëndrojnë të lidhur me miqtë dhe familjen. 


Karakteristikat kryesore:


  • Orë inteligjente e aktivizuar me GPS
  • Sensori i oksigjenit në gjak dhe monitori i rrahjeve të zemrës për monitorimin e shëndetit
  • Lidhje me rrjetin celular dhe mbështet gjenerimin e rrjetit celular 4G
  • Butona të dedikuar SOS për raste urgjente
  • Njoftimet e thirrjeve dhe Mbështetja e Shërbimit të Thjeshtë të Njoftimit (SNS).
Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Matës i hapave,Njoftimet
GPS: Po
Gjinia: Unisex
Madhësia: Standard
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: E zezë
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme