Blej tani

status:

Celular Realme C31, 32GB, 4G, gjelbër e errët

Numri i produktit: RMU-200000715
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

108 00

Përfshinë TVSH 18%

124,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Procesori Unisoc T612

Plot Fuqi

Procesori Unisoc T612 përmban një arkitekturë të fuqishme me tetë bërthama që i jep realme C31 performancë të jashtëzakonshme me një rezultat mbresëlënës AnTuTu Benchmark prej 202,439, që do të thotë se mund të shijoni një përvojë jashtëzakonisht të qetë dhe të shpejtë.


Bateri masive 5000 mAh Fuqia jashtëzakonisht e qëndrueshme.

Me një kapacitet të madh baterie prej 5000 mAh, ju siguron fuqi jashtëzakonisht të qëndrueshme për të luajtur lojëra dhe për të parë video nga dita në natë.


Modaliteti ultra i kursimit

Aktivizoni modalitetin Ultra Saving për t'u përballur me lehtësi me ankthin e baterisë së ulët. Edhe me 5% bateri të mbetur, mund të vazhdoni të bisedoni me miqtë dhe të bëni telefonata nëse dëshironi.


Duke përdorur procesin e avancuar, dizajnerët realme kanë optimizuar vazhdimisht strukturën e brendshme të serisë C për ta bërë telefonin më të hollë, duke rezultuar në një kapje më të rehatshme dhe një pamje më elegante.


16,5 cm (6,5") Pamje ultra e qartë me ekran të plotë


Me një ekran të plotë 16,5 cm (6,5") dhe raport ekran-trup prej 88,7%, sytë tuaj do të shijojnë detaje të gjalla dhe një përvojë të qetë, pavarësisht nëse jeni duke luajtur ose duke lëvizur, me përmbajtje të dukshme në ekran edhe në dritën e ndritshme të ditës .


Kamera e trefishtë 13MP AI Mënyra të shumta për të shkrepur

Kamera primare 13 MP

f/2.2 Apertura


Lentet B&W

f/2.8 Apertura


Lente makro

f/2.4 Apertura

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.5"
Modaliteti i natës: Po
Rezolucioni (piksel): 720 x 1600
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.4 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po
Lartësia: 164.7 mm


Produkte të ngjashme