Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000713
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi KSIX

12 00

Përfshinë TVSH 18%

14,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti Studio Live përfshinë gjithçka që nevojitet për të krijuar një video studio dhe për të regjistruar videot më të mira duke përdorur një smartphone.

Tripodi i integruar

Kompleti Studio Live ka një trekëmbësh të integruar i cili rregullohet shumë lehtë.

3 temperatura drite

Unaza LED ka 3 temperatura të mundshme të dritës që mund të rregullohen duke përdorur kontrollin e integruar.

10 intensitete drite

Kontrolli i integruar ju lejon të zgjidhni midis 10 intensiteteve të dritës, për të marrë gjithmonë ndriçimin e duhur.

Ksix është një markë nga Atlantis Internacional. Ka koleksionin më të madh të aksesorëve të krijuar për të shfrytëzuar sa më shumë pajisjet celulare. Çdo produkt prezantohet në një ambalazh modern dhe tërheqës, i cili bie në sy në çdo raft. Ofron shërbim të personalizuar ndaj klientit dhe shërbim të plotë pas shitjes.

Karakteristikat kryesore Unaza LED me komplet trekëmbësh për video Studio Live

Tripodi i integruar

3 temperatura drite

10 intensitete drite

Specifikimet teknike800 lumen LED

Fuqia: 10W

CRI: Ra > 83

Hyrja USB: 3.7V-5V

Temperatura e ngjyrës: 3.000 K – 5.800 K

Diametri i brendshëm: 5,9 inç / 150 mm

Diametri i jashtëm: 8 inç / 200 mm

Pesha: 170 g

Detajet
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme