Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000708
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi alcatel

20 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

9 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky celular Alcatel 1068D DS vjen i pajisur me një kamerë të thjeshtë VGA dhe me një ekran 1.8 " LCD. Celulari është i përshtatshëm për përdoruesit e zakonshëm për të bërë telefonata dhe për të dërguar mesazhe. Telefoni ofron mbështetje të një kapaciteti deri në 32GB microSD, mbështetje në Bluetooth.


Produkte të ngjashme