Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000699
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

61 00

Përfshinë TVSH 18%

71,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me 8 mënyra për të zgjedhur, ju mund të bëni një shumëllojshmëri të pasur ushqimesh të shijshme me një makinë. Ndërsa, në modalitetin manual, mund të rregulloni cilësimin e shpejtësisë sipas nevojës gjatë përzierjes. Rrotulloni çelësin për të rritur ose ulur me shpejtësinë e përzierjes. Përpos kësaj me fuqinë ngrohëse 800–950 W, ju mund të pregatitni pije të nxehta për t'u ngrohur dhe të shijoni shije delikate që treten lehtë.

Detajet
Energjia elektrike: 1000 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kapaciteti: 1.4 L
Lloji i kontrollit: Me buton,Me prekje
Materiali: Çelik inox
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: Argjend
Wi-Fi: Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme