Blej tani

status:

Konzolë Nintendo Switch Lite, e verdhë

Numri i produktit: RMU-200000697
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Nintendo

229 00

Përfshinë TVSH 18%

262,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

I dedikuar për lojëra në dorë

Sistemi për lojtarët në lëvizje.


Nintendo Switch Lite është krijuar posaçërisht për lojëra në dorë—kështu që ju mund të hidheni në lojërat tuaja të preferuara kudo që të jeni.


Kompakt dhe i lehtë

Me dizajnin e tij të lehtë dhe të hijshëm, ky sistem është i gatshëm sa herë që të jeni.


Kontrolluesit e integruar

Kontrollorët janë të integruar direkt në sistem për lojë në dorë, dhe ana e majtë ka një +Control Pad.


Lojëra të përputhshme

Sistemi Nintendo Switch Lite ruan bibliotekën e lojërave Nintendo Switch që funksionojnë në modalitetin e dorës.


Ngjyrat

Nintendo Switch Lite vjen në tre ngjyra: të verdhë, gri dhe terkiz.


Wifi

Lidhni së bashku deri në tetë sisteme Nintendo Switch dhe Nintendo Switch Lite për të luajtur lojëra me shumë lojtarë kudo.


Luaj online

Bashkohu ose përballu me të tjerët në internet në lojëra të përputhshme me një anëtarësim në Nintendo Switch Online.

Detajet
Butonat e kontrollit të lojës: D - pad
Ekran me prekje: Kapacitiv
Kohëzgjatja e karikimit: 3 h
Kontrolli i volumit: Me buton
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Madhësia e ekranit: 5.5"
Ngjyra: E verdhë
Rezolucioni (piksel): 1280 x 720
Thellësia: 13.9 mm
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Lartësia: 91.1 mm


Produkte të ngjashme