Blej tani

status:

Celular Realme C11, 6.5", 2+32GB, DS, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200000690
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

75 00

Përfshinë TVSH 18%

86,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Realme C11, është i pajisur me sistemin operativ më të fundit Android 11, duke siguruar një përvojë të qetë dhe efikase të përdoruesit. Me 2 GB RAM dhe 32 GB kapacitet të brendshëm të ruajtjes, mund të ruani të gjithë skedarët, fotot dhe videot tuaja të rëndësishme pa u shqetësuar se mos ju mungon hapësira. Celulari përmban një ekran LCD 6.5" me një rezolucion prej 1600 x 720 piksele, duke ofruar pamje vibruese dhe të mprehta. Ai mbështet lidhjen 4G, duke ju lejuar të shfletoni internetin, të transmetoni video dhe të shkarkoni skedarë me shpejtësi të lartë.


Karakteristikat kryesore:


  • Sistemi operativ Android 11 për një përvojë të pandërprerë të përdoruesit
  • 2 GB RAM dhe 32 GB kapacitet të brendshëm
  • Ekran LCD 6,5" me rezolucion 1600 x 720 piksele për pamje vibrante
Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv,Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kabllot e përfshira: USB
Kapaciteti RAM: 2 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.5"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E kaltër
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së pasme: 8 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po
Zmadhimi dixhital: 4x


Produkte të ngjashme