Blej tani

status:

Tastierë Microsoft Surface Pro, 8X8-00012

Numri i produktit: RMU-200000687
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft Surface

193 00

Përfshinë TVSH 8%

226,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shkathtësia e nivelit tjetër vjen në çiftin e përsosur—Surface Slim Laps 2 ku ruhet në mënyrë të sigurt dhe rikarikohet në tastierën premium, me një tastierë të madhe me prekje xhami dhe mbulesë luksoze me material Alcantara®. Gati për t'u çiftuar me Surface Pro 8 dhe Surface Pro X.


Ruaj, ngarko, shtyp dhe shkruaj


Transformo Surface Pro 8 dhe Surface Pro X në një laptop të plotë me tastierë premium. Dhe me Surface Slim Laps 2 të ruajtur, të karikuar ofron shkrimin në ekran në një.


Gjithmonë gati në majë të gishtave


Surface Slim Laps 2 vendoset në mënyrë të sigurt dhe rikarikohet në sirtarin e integruar të ruajtjes së tastierës. Shkrimi në një, pa pjesën më të madhe, tastiera e nënshkrimit Surface Pro ofron shtypje të shpejtë dhe të saktë si një tastierë tradicionale me përmasa të plota, plus shkrim natyral në ekran me përvojën tonë më të mirë deri më tani.


Një përvojë e jashtëzakonshme shkrimi


Shkruani rehat me tastierën Surface Pro Signature. E hijshme dhe kompakte, funksionon si një tastierë tradicionale laptopi, e kompletuar me një tastierë të madhe me prekje për kontroll dhe navigim të saktë.


I shpejtë dhe i përsosur me Surface-in tuaj


Stilolapsi ynë me performancën më të mirë deri më tani, me shkrim në kohë reale, saktësi të jashtëzakonshme falë një maje stilolapsi më të mprehtë dhe dizajnit të përmirësuar.

Detajet
Gjuha e tastierës: Spanjisht
Interface i pajisjes: Microsoft Cover port
Lloji i tastierës: QWERTY
Ngjyra: E zezë
Thellësia: 226.1 mm


Produkte të ngjashme