Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen Beosound 2, argjend

Numri i produktit: RMU-200000683
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

1,931 00

Përfshinë TVSH 18%

2 217,00 €
Ju kurseni: 286,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bang&Olufsen Beosound 2, është një pajisje audio me cilësi të lartë që ofron një sërë veçorish për një përvojë gjithëpërfshirëse dëgjimi. Me dizajnin e tij elegant dhe elegant, ky altoparlant është i përsosur për çdo ambient shtëpie. Ky altoparlant mbështet teknologjinë e lidhjes me kabllo dhe wireless, duke ju lejuar të lidhni lehtësisht pajisjet tuaja për të shijuar muzikën tuaj të preferuar. Është i pajisur me Bluetooth version 4.2, duke e bërë atë të pajtueshëm me një gamë të gjerë pajisjesh. Altoparlanti gjithashtu mbështet AirPlay, duke ju lejuar të transmetoni muzikë me valë nga pajisjet tuaja Apple.


Karakteristikat kryesore:


  • Përforcues i integruar për riprodhim të fuqishëm të zërit
  • Teknologjia e lidhjes me kabllo dhe wireless
  • Versioni 4.2 i Bluetooth për përputhshmëri me pajisje të ndryshme
  • Mbështetje transmetimi me shumë dhoma për të luajtur muzikë në dhoma të ndryshme
  • Google Assistant për kontroll të përshtatshëm zanor.
Detajet
Bluetooth: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Materiali: Alumin
Ngjyra: Hiri
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme