Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000633
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

36 00

Përfshinë TVSH 18%

42,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Smart 4, është një pastrues ajri me cilësi të lartë i krijuar për të përmirësuar cilësinë e ajrit në shtëpinë ose zyrën tuaj. Me dizajnin e tij elegant të zi, ky pastrues ajri do të përshtatet pa probleme në çdo dekor modern. Me një thellësi prej 210 mm, një lartësi prej 293 mm dhe një gjerësi prej 210 mm, ky pastrues ajri është kompakt dhe i lehtë për t'u vendosur në çdo dhomë. Peshon vetëm 100 g, duke e bërë atë të lehtë dhe të lëvizshëm.

Detajet
Gjerësia: 210 mm
Ngjyra: E zezë
Thellësia: 210 mm


Produkte të ngjashme