Blej tani

status:

Makinë paketimi me vakuum Laica, VT3225, 18L/Min, e zezë dhe argjend

Numri i produktit: RMU-200000615
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

92 00

Përfshinë TVSH 18%

112,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shiriti i dyfishtë i vulosjes

Presioni i rregullueshëm i vakumit (normal - i butë)

Vendosja e mbylljes së trefishtë (1 – 2 – 3)

Ndarje rrotullimi me prerës me dy drejtime

Doreza mbyllëse

Përdorni me bombola

Funksioni "Marinim i shpejtë".

Detajet
Energjia elektrike: 120 W
Lloji i kontrollit: Me prekje
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Numri i porteve Ethernet: 2


Produkte të ngjashme