Blej tani

status:

Celular Xiaomi Mi 11T Pro 5G, 6.67", 8+256GB, DS, hiri

Numri i produktit: RMU-200000610
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

429 00

Përfshinë TVSH 18%

493,00 €
Ju kurseni: 64,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Xiaomi Mi 11T Pro ofron përvojën e fundit kinematografike nga fotografia mahnitëse. Madhësia e ekranit të tij vjen me 6.67" me një perfomancë të jashtëzakonshme për sa i përket shkëlqimit dhe raportit të kontrastit, Celulari ka një kamerë të trefishtë108MP të këndit të gjerë, dhe kamera e përparme16 MP e cila ju mundëson të bëni foto të mrekullueshme dhe me një cilësi të pastert. Kapaciteti i baterisë se saj të madhe prej 5000 mAh mundëson që jetëgjatësia e baterisë të zgjasë aq shumë. Celulari Xiaomi ka një hapësirë ruajtëse prej 256GB dhe 8 GB RAM memorie.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR5
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim
Lloji i procesorit: Qualcomm Snapdragon
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.67"
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 108 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme