Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000605
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi POCO

109 00

Përfshinë TVSH 18%

126,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Poco C40 është një smartphone me performancë të lartë që ofron një sërë veçorish mbresëlënëse. Ai operon në rrjetet 3G dhe 4G, duke siguruar lidhje të shpejtë dhe të besueshme. Telefoni vjen me një përshtatës AC dhe ka një kapacitet baterie prej 6000 mAh, duke siguruar përdorim afatgjatë. Ai përfshin gjithashtu një përshpejtues, sensor të dritës së ambientit dhe fokus automatik për funksionalitet të përmirësuar. Poco C40 ka një ekran LCD 6,71" me mbrojtje Gorilla Glass, duke ofruar pamje të qarta dhe të gjalla. Ai funksionon në sistemin operativ Android 11 dhe ka një kapacitet të brendshëm ruajtjeje 64GB. Telefoni është i pajisur me një sistem kamere të dyfishtë 13MP.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 6000 mAh
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.71"
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1650 x 720
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 9.18 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po
Lartësia: 169.6 mm


Produkte të ngjashme